Registrácia už je možná aj v Mobilnej verzii

Listy ktoré nám prišli od klientov zo zahraničia

 

Možem konečne povedať, že som spokojný

Našiel som dobrú prácu v Rakúsku a zato vďačím spoločnosti Tibox servisVšetkým Vám chcem odkázať aby ste urobili krok dopredu a odišli za prácou do zahraničia, pretože Slovensko je krásna krajina ale vládnu tu nesprávni ľudia. Keď ste zamestnanec na Slovensku mate vysoké dane okolo 40% keď ste živnostník alebo stredný podnikateľ žijete v obavách či o mesiac neskrachujete. Dobre sa majú len finančné skupiny, podskupiny, ktoré podporuje vláda. Nechcel som žiť na Slovensku ako novodobý otrok, preto som odišiel za prácou do zahraničia.

 

Igor Černuška Bratislava 12.01.2014


 

Poďakovanie

Touto cestou sa chcem poďakovať  za sprostredkovanie zamestnania v zahraničí. je však za prístup a serioznosť voči svojim "klientom". V dnešnej dobe je doslova vzácnosť natrafiť na serióznu agentúru, a prístup jej pracovníkov. Prajem tejto agentúre, aby sa im darilo aj naďalej a aby mali iba spokojných klientov.

 

Anna Kužliaková Prešov 21.11. 2014


 

Poďakovanie

Som Vám veľmi vďačná za sprostredkovanie práce v zahraničí. Za tak krátky čas som mala všetko vybavené ohľadom práce: papiere, a mohla som vycestovať. Išla som s obavami, lebo to bola moja prvá práca v zahraničí. Našťastie som sa dostala k veľmi milím a chápavím ľuďom, nakoľko som neovládala dobre nemecký jazyk. Bola som a aj som veľmi spokojná a teším sa na ďaľšiu spoluprácu.

 

Erika Pokorná Nové Mesto 14. 10. 2014


 

Profesionálny prístup

Touto cestou sa Vám chcem veľmi pekne poďakovať za Váš profesionálny prístup a milé jednanie so mnou. V priebehu pár dní, ste mi našli vynikajúce pracovné miesto v Rakúsku, s ktorým som spokojná. Spolupracovalo sa mi s Vami aj s celým vaším tímom veľmi dobre, a nemám žiadne výhrady, s čím by som nebola spokojná. Teším sa, že som oslovila práve vašu agentúru, lebo viem, že ste 100% spoľahlivý a svoju robotu si naozaj odvádzate dobre.


 

Korektná agentúra

Zdravim, prostrednictvom tohto emailu by som chcel poďakovať a zaroveń povedať, že pracovna agentura je zatiaľ jedinou korektnou agentúrou, s ktorou som sa stretol počas mojich pracovnych skusenosti v zahraniči. Či na pozíciach v poľnohospodárstve , alebo na momentálnej pozícii ako pomocný robotník v Rakúsku. Vždy som mal zabezpečenú prácu,plácu ako aj zabezpečené byvanie a všetko čo k tomu patri.

 

Marek Polák Bratislava 11.08.2014


 

Poďakovanie

Touto cestou by som sa chcela podakovat celému tímu personálnej agentúry. Služby tejto personálnej agentúry som prvykrát využila a som dostala pracovnú ponuku vo Viedni na pozíciu upratovačka. Po skompletizovaní všetkých potrebných dokumentov som vycestovala. Problémy , ktoré sa vyskytnú riešia promptne a tak tiež sa úprimne teší s klientom ak dostane zmluvu. Preto vrelo odporúčam túto personálnu agentúru všetkým uchádzačom o zamestnanie , ale aj ľuďom, ktorí ešte len o tom uvažujú a nevedia sa rozhodnúť cez ktorú agentúru majú vycestovať. V tejto agentúre sa stretnete so serioznosťou, profesionálnym prístupom a záujmom o kandidáta. Nie všetky agentúry sa vyznačujú týmito vlastnosťami čo môžem potvrdiť z vlastnej skúsenosti, keďže 8 rokov som pracovala ako opatrovateľka v Rakúsku.

 

Eva Szabová Senec 03.07.2014


 

Seriózna agentúra

Milí priatelia,prostredníctvom tohto e-mailu by som sa chcel podakovat pracovnej agentúre  za  prácu v Rakúsku.Je to seriózna agentúra.Vybavovanie malo rýchly spád. Netrvalo dlho a mal som vybavenú prácu neďaleko Viedne. S ubytovaním som taktiež nemal problém. Ešte raz ďakujem za poskytnutie pracovnej príležitosti a túto agentúru vrelo odporúčam každému, kto má záujem vycestovať za prácou do zahraničia.

 

Milan Kubiček Košice 15.06.2014


 

Mravenčia práca

Dobrý deň, chcel by som touto cestou poďakovať za mravenčiu prácu.
Musím úprimne povedať že môj prvý dojem nebol moc dôverčivý. Moja dôverčivosť vyplývala z nie moc dobrého fungovania slovenských firiem ktoré pod krásnymi šatami poskytujú mizivé služby. Musím ale skloniť klobúk a vzdať maximálny hold, fungovaniu tejto firmy čo sa práce týka. Moje referencie na tento tým sú opodstatnené a všetkým úprimne ĎAKUJEM.
 

J. Kočan Humenne 01.05.2014


 

 

 

Aktuality

Rakúsko

 


Copyright © 2013-2017 http://pracarakusko.eu