Registrácia už je možná aj v Mobilnej verzii

BRIGÁDY a PRÁCE

 

Pre Slovákov stále veľmi atraktívne Najmä VIEDEŇ a okolie.

 

Lukratívne zárobky, sociálne zabezpečenie, dobré pracovné podmienky, geografická blízkosť ...
Zrejme ste však už zistili, že nájsť prácu podľa Vašich kritérií, možností a schopností, nie je práve jednoduché.


Overujeme či je práca voľná, legálna bez sprostredkovateľských poplatkov atd.


Ponuky od: Októbra -Novembra 2016. Každý týžden nové pracovné miesta.

Ponuky sú bez sprostredkovateľských poplatkov!

 

Pre ponuky sa registrujte

 

Pozor! emailová pošta (ponuky práce) Vám možu chodiť aj do spamu.

 

Ponuky prác:

 

Hľadáme pracovníkov-pracovníčky do výroby resp.kontrolórov kvality v Rakúsku. Veľmi výhodné platové podmienky.(1.950€ mesačne). Práca na TPP. 1 smena na 8h.základy NJ. Ubytovanie je zabezpečené. Nástup v polovici januára 2017. 
Domovník + žena ako pár v štajerskej Soľnej komore. Treba byť zodpovedný za celkovú údržbu areálu a údržbárskych prác na budovách a zariadení. Žena jej povinnostiam patrí upratovanie domu a každodennú prácu pri prítomnosti majiteľov, ktorá je obmedzená na 15 týždňov ročne. Ponúkame zodpovedajúci plat, súkromný obytný dom na použitie, rovnako ako firemné vozidlo.
Transportná firma so sidlom Rakúsko-Bratislava súrne hľadá šoférov na LKW na trasy RAKÚSKO-NEMECKO..Jazdí sa od pondelka do piatku,každý víkend doma. Nástupný plat 1.600€ v čistom, pri spokojnosti možné navýšenie platu.
Stallarbeiter/in - Pracovník na Rodinnej farme v Hainnburgu. Minimálna mzda na pozíciu je 1498,00 eur hrubého mesačne. Požiadavky: Fyzickú kondíciu,jazykové znalosti, ktoré sú nevyhnutné pre pochopenie práce, Práca so zvieratami stodolou, flexibilita, Vlastné vozidlo, Kŕmenie a napájanie zvierat, Rôzne pomocné činnosti na farmách.
Práca pre zámočníkov a zvaračov na TPP.Zváranie/135. Plat 14-18 €/hod. Práca Blízko hraníc Neusiedl am See. Náplň práce: Výstavba, údržba a opravy veterných turbín. Fyzická zdatnosť, učnovský list, PONÚKAME: Dlhodobé zamestnanie v podniku známe po celom svete Vzdelávanie a odborná príprava. Práca pre montážnych pracovnikov, stavebných zamočníkov,pomocníkov na montáž zábradli do Viedne.Nástup ihneď, Týždnovky po-pia.12h.
Hľadám pomocnú silu do kuchyne - ženu s praxou do Pizzeria-reštaurácia v Poysdorfe-Rakúsko (17 km od Hraníc-Kuty). Nie je nutná znalosť nemčiny, majitelia hovoria česky. Výhodné platové podmienky.
Hľadáme nových zamestnancov na pomocného robotníka na stavbe. Požadujeme: zaklady Nj podmienkou ochotu pracovať. Ponúkame: 10,06 eur / hod. 26,40 denné diéty, hradené ubytovanie, práca na Rakúsku zmluvu.
Do Viedenského Hotela chyžná - Upratovanie izieb, apartmánov- vysávanie, utieranie prachu- vynášanie smetí- utieranie podlahy- prezliekanie posteľného prádla- upratovanie verejných priestorov hotela. Ponúkame zamestnaneckú stravu, ubytovanie. Plat: 1.550€/mesačne.
Rakúska Firma hľadá tesárov na práce (krovy) vo Viedni a jej okoli. Nástup ihneď. Ubytovanie hradime my. Mzda od 10 - 12 Euro. Nemčina nie je nutná, ale je výhodou.
Hľadáme pomocných robotníkov na výrobu drevenných paliet. Ubytovanie hradíme, plat od 7 – 10 Eur/hod. Jednoduchá práca, reč nie je potrebná. Dlhodobá práca. Pracovná doba od pondelka do piatku. Požiadávky: - zodpovednosť- spoľahlivosť.
Asistenta/asistentku do Viedne. Vaše úlohy:Administratívne práce, Vedenie denníka a r a realizácie cestovanie a výdavkov správy Predbežný prieskum zmeniek, rezerv a rozpočtové plánovanie, Vyhľadávanie a príprava otázok a vedenie záznamov. Zostavovanie štatistík, správ a prezentácií. Požadujeme:Ekonomické vzdelanie Maturita Aspoň 2-3 roky relevantné pracovné skúsenosti,Dobré znalosti MS Office Nemecký jazyk slovom písmom Ponúkame: Na plný úväzok pozície (Po-Pi 8:30 do 17:30).Veľmi dobrá verejná prístupnosť.Plat vo výške 1954,99 EUR brutto / mesiac.
Opatrovatelku pre naše dvojičky a 2-ročnú dcéru na 2 týždne mesačne od 1. decembra (min. do augusta 2017) Dcérka chodí každy deň do jasli, kam ju treba odprevadiť a vyzdvihnúť. O dvojičky sa treba čiastočne postarať iba cez deň, napr. zobrať ich von na prechádzku. Okrem toho pomocť v domácnosti (navariť a ožehliť, bez upratovania). Hľadáme ženu, ktorá má skusenosti s novorodencami, nefajči, ideálne sa dohovoriť po nemecky a má vodičský preukaz. Ponúkame ubytovanie (izba so samostatnou kupeľnou) a zaujimavu finančnú odmenu.
Recepčný/Recepčná do Viedne Zodpovednosť za chod recepcie. Uvádzanie návštev a poskytovanie komplexných informácií hosťom. Vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie, prepájanie hostí. Aktualizovanie, kontrolovanie a potvrdzovani rezervácii hostí. Zabezpečovanie konfortu pre hosti (občerstvenie, poradenstvo, servis). Administratíva spojená s chodom recepcie. Nástup: ihneď, Ponúkaný plat: 2 400,00 € / mes. Požiadavky na jazyk: Anglický jazyk - len slovom, Nemecký jazyk - slovom aj písmom.
Práca vodič/kurier B,C. Výkon sväty jur- BA. - Rakúsko. Práca pravidelná trasa rozvoz kusovych zasielok. Len západné Slovensko. Pracovný čas voľný. Nutnosť vyviesť dennú súpisku. Zručností manipulacia z tovarom, komunikacia z ľuďmi, zodpovednosť, samostatnosť.
Čistenie pre Dolné Rakúsko a Burgenland, Pracovná doba je od pondelka do soboty, možnosť odpracovať od 10-25 hodín týždenne, 8,36 EUR hrubého za hodinu. Pracuje sa ds,Schrems, Schwechat, Gmünd, Waidhofen, Neulengbach, Brunn am Gebirge, Mistelbach, Neusiedl am See, Eisenstadt a Mattersburg. V okresoch Wiener Neustadt a Vösendorfe hľadáme po dobu asi 25 hodín týždenne. Podmienky sú vodičský B a vlastné auto.
Zbery po celý rok Minimálna mzda v Burgenlande € 7,29 Hrubý / za hodinu (pred zrážkami) Jedná sa o € 6.23 net / za hodinu (po Odpočítaní všetkých daní a príspevkov) • Minimálna mzda za týždeň € 249,37 • minimálna mzda mesačne € 1,079.76 (bez nadčasov) máte výplatnú pásku. Pracovná doba 40h týždenne, sviatky priplatok. Nočné dvojitý priplatok. Strava raňajky, obed, večera a 2 nápoje. Dalej: zahrnuté • uzamykateľná skrinka • Umývacie zariadenie s čistou, tečúca voda • oddelené WC chladnička sušenie a pranie bielizne.
Hľadám zodpovednú spoľahlivú au pair vo Viedni,práca skombinovaná s upratovaním lokálu 3x/do týždňa na 1-2 h. Postačujú základy nemčiny, je možnosť sa v nej u nás zdokonalit. Poskytujeme samostatnú izbu so sprchou a toaletou, možnosť varenia, 1x strava v našej reštaurácii, plat od 1000€ podľa hodín.
Hľadáme samostatného a zodpovedného zamestnanca, šoféra s vodičským preukazom skupiny C-C1 (Šoférovanie s Mercedes Sprinter, Iveco daily a moznost na šoférovanie vozidlami nad 7,5t do budúcnosti ) ktorý bude zodpovedný za: Zásobovanie zákazníkov vo Viedni-Preberanie tovaru od dodávateľov. Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1).
Skladník Typ úväzku: plný úväzok. Pre nášho klienta hľadáme kolegu/kolegyňu s oprávnením riadiť vysokozdvižný vozík. Vodičský preukaz B je výhodou. Od druhého mesiaca 1.962,03 brutto/mes. 2-smenná prevádzka. Tešíme sa na váš životopis a akt.foto a znalosti. Výkon práce:Región: Burgenland (Burgendland) Miesto: Oberpullendorf Nástup:ihneď. Ponúkaný plat: 10,40 € / hod. Požiadavky na jazyk: Nemecký jazyk.
Hľadáme čašníka/čašníčku na výpomoc v obsluhe počas víkendov a sviatkov. Podmienkou je znalosť AJ a NJ. Prax a skúsenostii s kasou a účtovaním.Reštaurácia sa nachádza v prvom Bezirku vo Viedni.
Hladame vodicov C+E na rozvoz potravin do siete supermarketov. Pracovisko nedaleko Viedne, prihlasenie v Rakusku, vyhodne pracovne a platove podmienky.
Hľadá sa opatrovateľka,ktorá bez problémov komunikuje po nemecky,vie dobre variť a mohla by robiť spoločníčku mobilnej 96 ročnej pani vo Wiedni(22.bez.).Plat: 60€/Tag+ SVA 150€+ 50€ cesta
Prijmeme monterov vzduchotechniky na práce v Rakúsku-iba Viedeň a blízke okolie...Nástup možný ihneď,plat cca 1300-1600 eur v čistom.
Hľadáme ľudí na prácu do Rakúska . Jedná sa o betonovanie, šalovanie a pomocné práce v oblasti stavebníctva. Dlhodobá práca s nástupom možným ihned. -hod. mzda + diety + prispevok na ubytovanie.
Predavač /-ka na pravidelný sobotňajší predaj, 10,- € /hod. Miesto: Viedeň Nástup: ihneď Pracovná doba: soboty Ponúkaný plat: 415,72 € / mes. Požiadavky na jazyk: Nemecký jazyk Kontakt: Lidl Österreich,.
Ponúkam miesto pre zdravotnú sestru – opatrovanie. Dvojtýždenné turnusy Vieden. 65 EUR/deň + SWA + cestovné. Komunikatívna nemčina nutná.
Strojárska firma v Rakúsku hľadá na kovoobrábacie stroje skusených pracovníkov. Skusenosti na CNC Strojoch. Plat 15€/h
Príjmeme na práce v Rakúsku skúsených murárov Práca: obvodové múry a priečky. Auto výhodou! Platové podmienky: 8-10 EUR/hod.(netto).
Ponuka práce v Rakúsku pre zvaračov s certifikátom 141.Ubytovanie hradené, plat: 15€/h.
Upratovačka práca: brigádne : 20 hod./týž. - 781,13 € alebo práca: 30 hod./týž. – pon-nedeľa - aj cez sviatky - 1171,70 € Miesto: Viedeň, Nástup: ihneď, Ponúkaný plat: 1 171,00 € /Požiadavky na jazyk: Anglický jazyk - len základ Nemecký jazyk
Základné natieračské a maliarske práce- odstraňovanie starého náteru- stierkovanie - špeciálnym náterom- špachtlovanie. - je možnosť zamestnať sa aj na rakúsku zmluvu (po odskúšaní)- ubytovanie zabezpečené a firmou hradené- dlhodobá spolupráca Vieden a okolie. Plat: od 1.200€
Prijmeme do TPP dlaždiča-obkladača. Práca v Rakúsku. Všetko poctivo zaregistrované + platené. Nocľah zabezpečený bezplatne. 12 eur/hodina - po čase zvýšenie
Ponúkame prácu na pozícií armovač - armovacie práce na území SR, Rakúska a Nemecka
Príjmeme do hlavného pracovného pomeru žeriavnika na vežový žeriav. Výkon práce: Rakúsko - Viedeň a okolie.Podmienky: nemčina na základnej úrovni, prax min. 4 roky. Nástup možný ihneď. Veľmi dobré finančne platené.
Práca pre Klampairov, Klampiarenske práce, pokrývanie striech, všetko čo súvisi s prácou na streche. Nemecký jazyk – základy, Netto: od 900€ + 13 a 14 plat.Plat zahrňa cestovanie
Ponuka práce na poziciu Inštalatér- voda, plyn, kúrenie, prax nutná. Nástup možný ihned. Dalšie informácie vám poskytne zamestnavatel, dohovorite sa aj slovensky.
Kuchár Typ úväzku: plný úväzok popis práce: 40 hod./5-dňový týždeň Po-Pia od 6:00 do 14:30 hod. Výkon práce: Región: Viedeň(Wien) Miesto: Viede Nástup: ihneď Ponúkaný plat: 1 600,00 € / Požiadavky na jazyk: Nemecký jazyk
Hľadáme elektrikárov na práce v Rakúsku. Živnostníkov aj na pracovny pomer. Miesto: Viedeň. Možný nastup: ihned. Na hodinu 10€. Možnosť zabezpečiť ubytovanie.
Hľadáme železiarov,viazačov na prácu vo Viedni a okolí na priami pracovný pomer, a celoročnú prácu v príjemnom kolektíve. Znalosť jazyka sa nevyžadujeme.Prax a znalosti v odbore nutné.mzda vyplácana každé dva týždne.ponúkaný plat od 8-10€ v čistom
prijímame jednotlivcov,partie možnosť aj spolupráce s firmou. Nástup možný ihneď.
Práca pre pracovníkov s vlastným autom na montáž sadrokartonu v Rakúsku ,je potrebná prax v obore.Nj. nie je potrebný. Slovenský kolektív.Ubytovanie je zabezpečené ,plat 1700€.

 

 

Aktuality

24.02.2016

Vieden top mesto na svete

Mestá s najlepšou kvalitou života na svete Vieden top 1.

čítať viac »

Rakúsko

 


Copyright © 2013-2016 http://pracarakusko.eu