Registrácia už je možná aj v Mobilnej verzii

BRIGÁDY a PRÁCE

 

Pre Slovákov stále veľmi atraktívne Najmä VIEDEŇ a okolie.

 

Lukratívne zárobky, sociálne zabezpečenie, dobré pracovné podmienky, geografická blízkosť ...
Zrejme ste však už zistili, že nájsť prácu podľa Vašich kritérií, možností a schopností, nie je práve jednoduché.


Overujeme či je práca voľná, legálna bez sprostredkovateľských poplatkov atd.


Ponuky: Január 2017 Každý týžden nové pracovné miesta.Nástup s dohodou so zamestnávateľom.

 

 

Pre ponuky práce sa registrujte

 

 

Ponuky práce voľné od 16. Januára:

 

Nenašli ste ponuku práce akú ste hľadali ? Napíšte Nám do registračného formuláru o akú ponuku práce máte záujem. Prosím uvádzajte správny email.
Na realizovanie zákazky v Rakúsku hľadáme zámočníkov. Jedná sa o klasické zámočnícke a montážne práce. Práca je plánovaná na celý rok 2017. Ubytovanie je hradené z rakúskej strany. Možnosť čerpania záloh.Plat: 12€/h.
Ponuka práce pre pár,prípadne manželov .jedná sa o prácu na zmluvu-zimná sezóna.Je to v okolí Salzburgu.Hľadá sa umývač-domáci majster a pre pani je voľné miesto chyžnej+pomoc pri výdaji stravy.Nástup možný ihneď.Plat: 2.400€ dokopy.
Pomoc v domácnosti Caritas domácej ošetrovateľskej Gänserndorf – 2230.20 hodín týždenne. Región: Gänserndorf, znalosť nemeckého jazyka ( B1). B vodičský preukaz a vlastné auto je nevyhnutné, Osobnú zodpovednosť, iniciatíva, Ponúkame: Mzda počas 20 hodín za týždeň € 1,035.37 hrubá; Navyše v Príspevok detské € 29,21 hrubého za dieťa.
Skladník/čka in Viedeň Area, Vienna International Airport. Schwechat hľadáme Pomocného Skladníka/čku požiadavky: skúseností v sklade, B vodičský preukaz. Náplň práce:Príjem tovaru vyberanie tovaru vysokozdvižný vozík,pracovná doba 8h, na plný úväzok, základný plat je za mesiac 1.618 eur brutto.
Hľadám šoféra-chlapa do balíkovej služby, rozvoz balíkov.Vieden. Vyžadujeme zodpovednosť, vodičský B, spoľahlivosť, efektivitu a chuť pracovat. Plat od 1.450€
Hľadáme do zabehnutej reštaurácie vo Viedni, umývača-ku riadu, s výpomocou v kuchyni, najmä pri čistení zeleniny a pri pomocných prácach. Pracovitosť, serióznosť a bezúhonnosť. Robí sa Dlhý-krátky týždeň. Možnosť ubytovania. Plat: 1.350€.
Predavač/ka do Lidla Neusiedl am See 45km od hraníc. Dokladanie Ovocia a zeleniny, pravidelná kontrola kvality čerstvých potravín. Nemecký jazyk, Plat: 1.648€ Brutto.
Starostlivosť o deti, súkromnej domácnosti, Wien, Rudolfsheim-Fünfhaus Od februára 2017 pre syna.osem mesiacov starý. Úlohy (hry, Prechádzky, kŕmenie, exkurzie), podpora v domácnosti. Hľadám opatrovateľku s: Skúsenosti so starostlivosťou o deti Nadšenie pre prácu s deťmi Spoľahlivé, Nemecky alebo anglicky jazykové znalosti, ponúkam: Na čiastočný úväzok po dobu 25 - 30 hodín týždenne (približne 5-6 hodín denne). Plat 975 eur / mesiac.
Výrobný závod v Rakúsku hľadá pracovníkov do výroby na výrobu dielov pre letecký priemysel, Metoda práce je, že tkaniny, ktoré sú v lamináte sa pozliepajú pomocou živice. Na plný uväzok, 2 smeny. Plat: 1.840€/mesačne. Timová práca, zaškolenie. Nemecky jazyk.
Čašník /čka Pazzi Gastronómia GmbH, Vösendorf, Viedeň. Hľadáme pre našu taliansku reštauráciu v Shopping City Süd, so skúsenosťami na plný úväzok, dobrými nemeckými zručnostami skúseností. Od € 1.450 hrubého, plus tringelty.
Raststation Schwechat Vaše povinnosti budú zahŕňať: Čistenie a kontrola miestností Získavanie a kontrola hotelového prádla Čistenie v semináre a vstupnej hale.Vaše zručnosti: Nemecké jazykové základy Flexibilné smeny (v priebehu niekoľkých dní, v pondelok až nedeľa). Ponúkame: Hrubá mesačná mzda od 1.420, - EUR..
Hľadám dve skusené opatrovateľky k ležiacim pacientom na dve voľné miesta blízko Viedne.Honorár 65 euro na deň+odvody+cestovné.Nástup do práce ihned.
Práca pre dve ženy ako Chyžná v našom hoteli:- upratovanie hotelových izieb - upratovanie spoločných priestorov hotela. Druhá pozicia je práca v pračovni. Zamestnanecké výhody, benefit. Kompletné zdravotné, sociálne a dôchodkové poistenie, ubytovanie a strava poskytnutá zdarma zamestnávateľom. Po ukončení sezóny vyplatená dovolenka/vyučtovanie. Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1).
Rakúsky Bitunok s viac ako 400 zamestnancami, hľadá viacero pracovníkov/čky na krájanie váženie tovaru, obstarávanie dobytka, elektrikárov, vodičov LKW na mraziarenskú dopravu. Výhody: Vyplácanie podľa kolektívnej zmluvy, Rakúske socialne dávky, ubytovanie pre zamestnacov v mieste pracoviska, Každy pracovný deň ponúkame dve jedlá , Pracovné odevy, nástroje aj ochranné pomôcky dostanete od nas. 
Práca pre zámočníkov a zvaračov na TPP.Zváranie/135. Plat 14-18 €/hod. Práca Blízko hraníc Neusiedl am See. Náplň práce: Výstavba, údržba a opravy veterných turbín. Fyzická zdatnosť, učnovský list, PONÚKAME: Dlhodobé zamestnanie v podniku známe po celom svete Vzdelávanie a odborná príprava. Práca pre montážnych pracovnikov, stavebných zamočníkov,pomocníkov na montáž zábradli do Viedne.Nástup ihneď, Týždnovky po-pia.12h.
Hľadáme nových zamestnancov na pomocného robotníka na stavbe. Požadujeme: zaklady Nj podmienkou ochotu pracovať. Ponúkame: 10,06 eur / hod. 26,40 denné diéty, hradené ubytovanie, práca na Rakúsku zmluvu.
Rakúska Firma hľadá tesárov na práce (krovy) vo Viedni a jej okoli. Nástup ihneď. Ubytovanie hradime my. Mzda od 10 - 12 Euro. Nemčina nie je nutná, ale je výhodou.
Hľadáme čašníka/čašníčku na výpomoc v obsluhe počas víkendov a sviatkov. Podmienkou je znalosť AJ a NJ. Prax a skúsenostii s kasou a účtovaním.Reštaurácia sa nachádza v prvom Bezirku vo Viedni.
Prijmeme monterov vzduchotechniky na práce v Rakúsku-iba Viedeň a blízke okolie...Nástup možný ihneď,plat cca 1300-1600 eur v čistom.
Hľadáme ľudí na prácu do Rakúska . Jedná sa o betonovanie, šalovanie a pomocné práce v oblasti stavebníctva. Dlhodobá práca s nástupom možným ihned. -hod. mzda + diety + prispevok na ubytovanie.
Príjmeme na práce v Rakúsku skúsených murárov Práca: obvodové múry a priečky. Auto výhodou! Platové podmienky: 8-10 EUR/hod.(netto).
Ponuka práce v Rakúsku pre zvaračov s certifikátom 141.Ubytovanie hradené, plat: 15€/h.
Základné natieračské a maliarske práce- odstraňovanie starého náteru- stierkovanie - špeciálnym náterom- špachtlovanie. - je možnosť zamestnať sa aj na rakúsku zmluvu (po odskúšaní)- ubytovanie zabezpečené a firmou hradené- dlhodobá spolupráca Vieden a okolie. Plat: od 1.200€
Prijmeme do TPP dlaždiča-obkladača. Práca v Rakúsku. Všetko poctivo zaregistrované + platené. Nocľah zabezpečený bezplatne. 12 eur/hodina - po čase zvýšenie
Ponúkame prácu na pozícií armovač - armovacie práce na území SR, Rakúska a Nemecka
Práca pre Klampairov, Klampiarenske práce, pokrývanie striech, všetko čo súvisi s prácou na streche. Nemecký jazyk – základy, Netto: od 900€ + 13 a 14 plat.Plat zahrňa cestovanie
Ponuka práce na poziciu Inštalatér- voda, plyn, kúrenie, prax nutná. Nástup možný ihned. Dalšie informácie vám poskytne zamestnavatel, dohovorite sa aj slovensky.
Hľadáme elektrikárov na práce v Rakúsku. Živnostníkov aj na pracovny pomer. Miesto: Viedeň. Možný nastup: ihned. Na hodinu 10€. Možnosť zabezpečiť ubytovanie.
Hľadáme železiarov,viazačov na prácu vo Viedni a okolí na priami pracovný pomer, a celoročnú prácu v príjemnom kolektíve. Znalosť jazyka sa nevyžadujeme.Prax a znalosti v odbore nutné.mzda vyplácana každé dva týždne.ponúkaný plat od 8-10€ v čistom
prijímame jednotlivcov,partie možnosť aj spolupráce s firmou. Nástup možný ihneď.
Práca pre pracovníkov s vlastným autom na montáž sadrokartonu v Rakúsku ,je potrebná prax v obore.Nj. nie je potrebný. Slovenský kolektív.Ubytovanie je zabezpečené ,plat 1700€.

 

 

Aktuality

Rakúsko

 


Copyright © 2013-2017 http://pracarakusko.eu