BRIGÁDY a  PRÁCE

 

Pre Slovákov stále veľmi atraktívne Najmä VIEDEŇ a okolie.

 

Lukratívne zárobky, sociálne zabezpečenie, dobré pracovné podmienky, geografická blízkosť ...
Zrejme ste však už zistili, že nájsť prácu  podľa Vašich kritérií, možností a schopností, nie je práve jednoduché.


Overujeme či je práca voľná, legálna bez sprostredkovateľských poplatkov atd.


Ponuky od: Júla- Augusta 2016. Každý týžden nové pracovné miesta.

Ponuky sú bez sprostredkovateľských poplatkov!

 

Pre ponuky sa registrujte

 

Pozor! emailová pošta (ponuky práce) Vám možu chodiť aj do spamu.

 

Ponuky prác:

 

Ďalšia možnost rezervovať si ponuku práce od septembra. Stačí napísať do reg.formulára do poznámky práca od septembra.

 
 
Ponuka do automobilového priemyslu Operátor/ka (miesto práce 1 hodina od Viedne autom) Práca je na zmeny, plat od 1400 do 1600 € mesacne v čistom, ubytovanie pomôžeme zabezpečit. Nástup ihneď. Práca v automobilovom priemysle. Podmienky- znalosť nemeckého jazyka - vlastné auto, možu byť aj viacerí. Radi Vás pozveme na osobný pohovor a prehliadku fabriky.
Prijmeme monterov vzduchotechniky na práce v Rakúsku-iba Viedeň a blízke okolie...Nástup možný ihneď,plat cca 1300-1600 eur v čistom.
Hľadáme ľudí na prácu do Rakúska . Jedná sa o betonovanie, šalovanie a pomocné práce v oblasti stavebníctva. Dlhodobá práca s nástupom možným ihned. -hod. mzda + diety + prispevok na ubytovanie.
Do 3*** hotela prijmeme s nástupom ihned chyžnú, pomocnú silu do kuchyne, pomocný pizza kuchár. Ubytovanie a strava zabezpečené.
Mladá Slovenská rodina s 15 mesačným chlapčekom žijúca vo Viedni 11.bezirku a hladáme spolahlivú slečnu/pani na stráženie u nás doma. Nakoľko s manželom pracujeme na zmeny, počet hodín stráženia na tyžden sú rôzne. Plat po obojstrannej dohode a záujme. Nevyžadujeme si vypomahanie v domacnosti.Práca na dlhodobo.
Predavač /-ka na pravidelný sobotňajší predaj, 10,- € /hod. Miesto: Viedeň Nástup: ihneď Pracovná doba: soboty Ponúkaný plat: 415,72 € / mes. Požiadavky na jazyk: Nemecký jazyk Kontakt: Lidl Österreich,.
Prijmeme dvoch vodičov skupiny B. Pre náročnú prácu v zahraničí. Po - Pi Rakúsko, Holandsko , víkendy voľné. Nástup ihneď. Platové podmienky nad 1300€/m.
Prípravné práce a pomoc v kuchyni Mesto: Hainburg. Umývanie bielej a čiernej riadu Prevádzka umývačky Rôzne čistiace, Triedenie a likvidácia odpadov. Plat 1.420€/meiac. Nemecká jazykové znalosti, aby mohol porozumieť pracovné pokyny.
Ponúkam miesto pre zdravotnú sestru – opatrovanie. Dvojtýždenné turnusy Vieden. 65 EUR/deň + SWA + cestovné. Komunikatívna nemčina nutná.
Strojárska firma v Rakúsku hľadá na kovoobrábacie stroje skusených pracovníkov. Skusenosti na CNC Strojoch. Plat 15€/h
Opatrovateľkak pacientovi mužovi (dobrý stav) vo Wiedni. Práca bez živnosti. Plat 50.- eur na deň + cesta.
Príjmeme na práce v Rakúsku skúsených murárov Práca: obvodové múry a priečky. Auto výhodou! Platové podmienky: 8-10 EUR/hod.(netto).
Práca na Rakúsku zmluvu s ubytovaním pre skúsené partie fasadnikov aj jednotlivcov na dlhodobú prácu. Plat dohodou.
Hľadáme pracovitých a schopných mužov, ktorí majú prax v oblasti sťahovania (balenie, vybaľovanie, nosenie, preprava atď.) a ovládajú aspoň čiastočne nemecký alebo anglický jazyk. Plat: 1300 - 2000 Euro netto, záleží od skúsenosti uchádzača.
Ponuka práce v Rakúsku pre zvaračov s certifikátom 141.Ubytovanie hradené, plat: 15€/h.
Pomoc v kuchyni 35 hod./týždeň, pondelok-sobota, 5 dní do týždňa, od 7:00 do 15:00 + každá druhá sobota. Miesto: Viedeň Nástup: ihneď Ponúkaný plat:1 242,50 € / mes.Nemecký jazyk.
Hľadáme kuchára/ku do reštaurácie in Gföhl (krems an der Donau) V pripade nevyučeného nutná prax. Možnosť ubytovania. Práca na plný úväzok. Pracovná doba a mzda podľa dohody.
Upratovačka práca: brigádne : 20 hod./týž. - 781,13 € alebo práca: 30 hod./týž. – pon-nedeľa - aj cez sviatky - 1171,70 € Miesto: Viedeň, Nástup: ihneď, Ponúkaný plat: 1 171,00 € /Požiadavky na jazyk: Anglický jazyk - len základ Nemecký jazyk
Základné natieračské a maliarske práce- odstraňovanie starého náteru- stierkovanie - špeciálnym náterom- špachtlovanie. - je možnosť zamestnať sa aj na rakúsku zmluvu (po odskúšaní)- ubytovanie zabezpečené a firmou hradené- dlhodobá spolupráca Vieden a okolie. Plat: od 1.200€
Hľadáme čašníka alebo čašníčku v Rakúsku v Bruck an der Leitha. Nemčina na komunikatívnej úrovni. Je to celoročná práca nie sezona.plat: 1.550€
Prijmeme do TPP dlaždiča-obkladača. Práca v Rakúsku. Všetko poctivo zaregistrované + platené. Nocľah zabezpečený bezplatne. 12 eur/hodina - po čase zvýšenie
Hľadáme robotníkov so živnosťou alebo na dohodu pre stavebné práce v Rakúsku. Lokalita : Vorarlberg, s ubytovaním. Plat : 9 €/h Termín nástupu : Ihneď.
Vodič nákladného vozidla. Vyzdvihovanie suchého a mrazeného tovaru zo skladov, Nákladka kamiónov, Doručovanie tovaru klientom vrátane pomoci s jeho uskladnením (napr. prenášanie tovaru do skladovacej miestnosti, vykladanie tovaru do mraziacich boxov a pod.) Preberanie faktúr od klientov. Ponúkaný plat (brutto) € 1650,00 brutto. 25 dní platenej dovolenky ročne, Sociálne, zdravotné a dôchodkové poistenie v Rakúsku Nárok na prídavok na dieťa Dodatočná platba vo výške € 26,00 netto za cesty mimo Viedenskej oblasti alebo za cesty spojené s prenocovaním v kabíne. -vodičský preukaz C,E - samostatnosť- aspoň minimálna znalosť NJ.

 

ponúkam prácu pre pár na pracovnú pozíciu pomoc v kuchyni a Chyžná. Veľmi dobre platové ohodnotenie, sama som tam pracovala. Šéfka potrebuje spoľahlivých pracovníkov. Práca sa nachádza v Salzrburgland - Scheffau am Wilden Kaiser, Pension. Nástup by bol v máji.
Skladník /skladníčka, Burgenland, práca s VZV zásobovanie skladu expedícia Pracovná doba 38,5 hodiny 3 smenná prevádzka. Minimum 10,45€ /hodina
Ponúkame prácu na pozícií armovač - armovacie práce na území SR, Rakúska a Nemecka
Príjmeme do hlavného pracovného pomeru žeriavnika na vežový žeriav. Výkon práce: Rakúsko - Viedeň a okolie.Podmienky: nemčina na základnej úrovni, prax min. 4 roky. Nástup možný ihneď. Veľmi dobré finančne platené.
Práca pre Klampairov, Klampiarenske práce, pokrývanie striech, všetko čo súvisi s prácou na streche. Nemecký jazyk – základy, Netto: od 900€ + 13 a 14 plat.Plat zahrňa cestovanie
Ponuka práce na poziciu Inštalatér- voda, plyn, kúrenie, prax nutná. Nástup možný ihned. Dalšie informácie vám poskytne zamestnavatel, dohovorite sa aj slovensky.
Profesionálny vodič Typ úväzku: plný úväzok Popis práce:LKW, pracovný čas po-pia, 9.50 €/hod + diéty Výkon práce: Región: Viedeň(Wien) Miesto: Viedeň Nástup: ihneď. Požiadavky na jazyk: Nemecký jazyk
Kuchár Typ úväzku: plný úväzok popis práce: 40 hod./5-dňový týždeň Po-Pia od 6:00 do 14:30 hod. Výkon práce: Región: Viedeň(Wien) Miesto: Viede Nástup: ihneď Ponúkaný plat: 1 600,00 € / Požiadavky na jazyk: Nemecký jazyk
Práca pre dvoch zámočníkov a zvaračov zvlašť 135.Práca všetkeho druhu. len spolahlivých.plat 14-18 € hod. Vieden s ubytovaním.
Pracovníkov: zámočníci, mechanici. Blízko hraníc Neusiedl am See. Náplň práce: Výstavba, údržba a opravy veterných turbín. Fyzická zdatnosť a strach z výšok, učnovský list, nemčina. PONÚKAME: Dlhodobé zamestnanie v podniku známa po celom svete Vzdelávania a odbornej prípravy príležitosti. Ponúkame hrubú mesačnú mzdu od 2050,65 EUR (167 hod.)
Hľadáme elektrikárov na práce v Rakúsku. Živnostníkov aj na pracovny pomer. Miesto: Viedeň. Možný nastup: ihned. Na hodinu 10€. Možnosť zabezpečiť ubytovanie.
Zamestnanie pre tesárov. Práca vo Wien. Treba nové strechy spraviť. Vlastné zakladé naradie musí mať každí! / kladivo, motorová píla /Ubytovanie zabezpečené. Plat 8 € / h čistom. Zálohy dávame.
Práca pre pilčíkov do Rakuska Sankt Gallen , Pekný zárobok priamo od rakúskej zmluvy,cca 100Eur denne,podľa výkonu. Víkendy doma. Ubytovanie zabezpečené.
Hľadáme železiarov,viazačov na prácu vo Viedni a okolí na priami pracovný pomer, a celoročnú prácu v príjemnom kolektíve. Znalosť jazyka sa nevyžadujeme.Prax a znalosti v odbore nutné.mzda vyplácana každé dva týždne.ponúkaný plat od 8-10€ v čistom
prijímame jednotlivcov,partie možnosť aj spolupráce s firmou. Nástup možný ihneď.
Práca pre pracovníkov s vlastným autom na montáž sadrokartonu v Rakúsku ,je potrebná prax v obore.Nj. nie je potrebný.  Slovenský kolektív.Ubytovanie je zabezpečené ,plat 1700€.

 

 

Aktuality

24.02.2016

Vieden top mesto na svete

Mestá s najlepšou kvalitou života na svete Vieden top 1.

čítať viac »

Rakúsko

 


Copyright © 2013-2016 http://pracarakusko.eu