Registrácia už je možná aj v Mobilnej verzii

BRIGÁDY a PRÁCE

 

Pre Slovákov stále veľmi atraktívne Najmä VIEDEŇ a okolie.

 

Lukratívne zárobky, sociálne zabezpečenie, dobré pracovné podmienky, geografická blízkosť ...
Zrejme ste však už zistili, že nájsť prácu podľa Vašich kritérií, možností a schopností, nie je práve jednoduché.


Overujeme či je práca voľná, legálna bez sprostredkovateľských poplatkov atd.


Ponuky na: December - Január 2016 -2017 Každý týžden nové pracovné miesta.

Ponuky sú bez sprostredkovateľských poplatkov!

 

Pre ponuky sa registrujte

 

Pozor! emailová pošta (ponuky práce) Vám možu chodiť aj do spamu.

 

Ponuky prác:

 

Skladník/čka in Viedeň Area, Vienna International Airport. Schwechat hľadáme Pomocného Skladníka/čku požiadavky: skúseností v sklade, B vodičský preukaz. Náplň práce:Príjem tovaru vyberanie tovaru vysokozdvižný vozík,pracovná doba 8h, na plný úväzok, základný plat je za mesiac 1.618 eur brutto.
Zamestnanci na prípravu bielizne. Schwechat. Ovladať nemecky jazyk, pranie bielizne a čistenie oblečenia kontrola ,opraviť drobné chyby v prípade potreby (šitie s šijacom stroji).Ponúkame Full Time 9.07€ Hrubé/ hod.
Výrobný závod v Rakúsku hľadá pracovníkov do výroby na výrobu dielov pre letecký priemysel, Metoda práce je, že tkaniny, ktoré sú v lamináte sa pozliepajú pomocou živice. Na plný uväzok, 2 smeny. Plat: 1.840€/mesačne. Timová práca, zaškolenie. Nemecky jazyk.
Súkromná materská škôlka hľadá pedagógov/pedagogičky do Viedne na plný pracovný pomer. Potrebná znalosť nemčiny na urovni B2, netreba však žiaden certifikát z kurzu nemčiny.
Pracovníci na zimnú údržbu do Viedne, Vodič a zimná udržba služba - Odpratávanie snehu- posyp Soľou a - Vodičský preukaz B, Naša ponuka: 9.07€/h.
Hľadáme pre CNC sústruh a frézovanie ľudí, za účelom zabezpečenia kvality. Sme stredne veľka firma v Bruck an der Mur, 90 minút od Viedne. Diely sú vyrábané predovšetkým pre motošport. Výhodné finančné odmeny. Skvelé pracovné prostredie. Ubytovanie je možné v prípade potreby.
Čašník /čka Pazzi Gastronómia GmbH, Vösendorf, Viedeň. Hľadáme pre našu taliansku reštauráciu v Shopping City Süd, so skúsenosťami na plný úväzok, dobrými nemeckými zručnostami skúseností. Od € 1.450 hrubého, plus tringelty.
Raststation Schwechat Vaše povinnosti budú zahŕňať: Čistenie a kontrola miestností Získavanie a kontrola hotelového prádla Čistenie v semináre a vstupnej hale.Vaše zručnosti: Nemecké jazykové základy Flexibilné smeny (v priebehu niekoľkých dní, v pondelok až nedeľa). Ponúkame: Hrubá mesačná mzda od 1.420, - EUR..
Asistentka pracovisko Viedeň, pracovná doba 6 hodín / denne, Vaše úlohy: Scenovanie dokumentov so Scanerom. Nemecky jazyk nutné. Ponúkame: akcie, vianočné večierky a darčeky, Foto súťaž, časový rozvrh. Hrubá mzda je min. 9,07 EUR / hod..
Hľadám dve skusené opatrovateľky k ležiacim pacientom na dve voľné miesta blízko Viedne.Honorár 65 euro na deň+odvody+cestovné.Nástup do práce ihned.
Hľadáme samostatného a zodpovedného zamestnanca, šoféra s vodičským skupiny B (Šoférovanie s Mercedes Sprinter, Iveco daily,ktorý bude zodpovedný za: Zásobovanie zákazníkov vo Viedni-Preberanie tovaru od dodávateľov-Príprava tovaru podľa objednávok zákazníkov. Ponúkaný plat :1.200 Eur , po skúšobnej dobe dohodou.
Práca pre dve ženy ako Chyžná v našom hoteli:- upratovanie hotelových izieb - upratovanie spoločných priestorov hotela. Druhá pozicia je práca v pračovni. Zamestnanecké výhody, benefit. Kompletné zdravotné, sociálne a dôchodkové poistenie, ubytovanie a strava poskytnutá zdarma zamestnávateľom. Po ukončení sezóny vyplatená dovolenka/vyučtovanie. Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1).
Rakúsky Bitunok s viac ako 400 zamestnancami, hľadá viacero pracovníkov/čky na krájanie váženie tovaru, obstarávanie dobytka, elektrikárov, vodičov LKW na mraziarenskú dopravu. Výhody: Vyplácanie podľa kolektívnej zmluvy, Rakúske socialne dávky, ubytovanie pre zamestnacov v mieste pracoviska, Každy pracovný deň ponúkame dve jedlá , Pracovné odevy, nástroje aj ochranné pomôcky dostanete od nas. 
Hľadáme predavačky,predavačov do Feikos (lahôdky). Prax nie je potrebná zaučíme, Nemecký jazyk-povinný. Ďalej Hľadáme predajcov v našom stánku vianočné trhy v Starom AKH od 12.11.2016- 23.12.2016 Ponúkame na predaj medovinu víno a med.
Hľadáme pracovníkov-pracovníčky do výroby resp.kontrolórov kvality v Rakúsku. Veľmi výhodné platové podmienky.(1.950€ mesačne). Práca na TPP. 1 smena na 8h.základy NJ. Ubytovanie je zabezpečené. Nástup v polovici januára 2017. 
Domovník + žena ako pár v štajerskej Soľnej komore. Treba byť zodpovedný za celkovú údržbu areálu a údržbárskych prác na budovách a zariadení. Žena jej povinnostiam patrí upratovanie domu a každodennú prácu pri prítomnosti majiteľov, ktorá je obmedzená na 15 týždňov ročne. Ponúkame zodpovedajúci plat, súkromný obytný dom na použitie, rovnako ako firemné vozidlo.
Práca pre zámočníkov a zvaračov na TPP.Zváranie/135. Plat 14-18 €/hod. Práca Blízko hraníc Neusiedl am See. Náplň práce: Výstavba, údržba a opravy veterných turbín. Fyzická zdatnosť, učnovský list, PONÚKAME: Dlhodobé zamestnanie v podniku známe po celom svete Vzdelávanie a odborná príprava. Práca pre montážnych pracovnikov, stavebných zamočníkov,pomocníkov na montáž zábradli do Viedne.Nástup ihneď, Týždnovky po-pia.12h.
Hľadáme nových zamestnancov na pomocného robotníka na stavbe. Požadujeme: zaklady Nj podmienkou ochotu pracovať. Ponúkame: 10,06 eur / hod. 26,40 denné diéty, hradené ubytovanie, práca na Rakúsku zmluvu.
Do Viedenského Hotela chyžná - Upratovanie izieb, apartmánov- vysávanie, utieranie prachu- vynášanie smetí- utieranie podlahy- prezliekanie posteľného prádla- upratovanie verejných priestorov hotela. Ponúkame zamestnaneckú stravu, ubytovanie. Plat: 1.550€/mesačne.
Rakúska Firma hľadá tesárov na práce (krovy) vo Viedni a jej okoli. Nástup ihneď. Ubytovanie hradime my. Mzda od 10 - 12 Euro. Nemčina nie je nutná, ale je výhodou.
Hľadám zodpovednú spoľahlivú au pair vo Viedni,práca skombinovaná s upratovaním lokálu 3x/do týždňa na 1-2 h. Postačujú základy nemčiny, je možnosť sa v nej u nás zdokonalit. Poskytujeme samostatnú izbu so sprchou a toaletou, možnosť varenia, 1x strava v našej reštaurácii, plat od 1000€ podľa hodín.
Hľadáme čašníka/čašníčku na výpomoc v obsluhe počas víkendov a sviatkov. Podmienkou je znalosť AJ a NJ. Prax a skúsenostii s kasou a účtovaním.Reštaurácia sa nachádza v prvom Bezirku vo Viedni.
Prijmeme monterov vzduchotechniky na práce v Rakúsku-iba Viedeň a blízke okolie...Nástup možný ihneď,plat cca 1300-1600 eur v čistom.
Hľadáme ľudí na prácu do Rakúska . Jedná sa o betonovanie, šalovanie a pomocné práce v oblasti stavebníctva. Dlhodobá práca s nástupom možným ihned. -hod. mzda + diety + prispevok na ubytovanie.
Príjmeme na práce v Rakúsku skúsených murárov Práca: obvodové múry a priečky. Auto výhodou! Platové podmienky: 8-10 EUR/hod.(netto).
Ponuka práce v Rakúsku pre zvaračov s certifikátom 141.Ubytovanie hradené, plat: 15€/h.
Základné natieračské a maliarske práce- odstraňovanie starého náteru- stierkovanie - špeciálnym náterom- špachtlovanie. - je možnosť zamestnať sa aj na rakúsku zmluvu (po odskúšaní)- ubytovanie zabezpečené a firmou hradené- dlhodobá spolupráca Vieden a okolie. Plat: od 1.200€
Prijmeme do TPP dlaždiča-obkladača. Práca v Rakúsku. Všetko poctivo zaregistrované + platené. Nocľah zabezpečený bezplatne. 12 eur/hodina - po čase zvýšenie
Ponúkame prácu na pozícií armovač - armovacie práce na území SR, Rakúska a Nemecka
Práca pre Klampairov, Klampiarenske práce, pokrývanie striech, všetko čo súvisi s prácou na streche. Nemecký jazyk – základy, Netto: od 900€ + 13 a 14 plat.Plat zahrňa cestovanie
Ponuka práce na poziciu Inštalatér- voda, plyn, kúrenie, prax nutná. Nástup možný ihned. Dalšie informácie vám poskytne zamestnavatel, dohovorite sa aj slovensky.
Hľadáme elektrikárov na práce v Rakúsku. Živnostníkov aj na pracovny pomer. Miesto: Viedeň. Možný nastup: ihned. Na hodinu 10€. Možnosť zabezpečiť ubytovanie.
Hľadáme železiarov,viazačov na prácu vo Viedni a okolí na priami pracovný pomer, a celoročnú prácu v príjemnom kolektíve. Znalosť jazyka sa nevyžadujeme.Prax a znalosti v odbore nutné.mzda vyplácana každé dva týždne.ponúkaný plat od 8-10€ v čistom
prijímame jednotlivcov,partie možnosť aj spolupráce s firmou. Nástup možný ihneď.
Práca pre pracovníkov s vlastným autom na montáž sadrokartonu v Rakúsku ,je potrebná prax v obore.Nj. nie je potrebný. Slovenský kolektív.Ubytovanie je zabezpečené ,plat 1700€.

 

 

Aktuality

24.02.2016

Vieden top mesto na svete

Mestá s najlepšou kvalitou života na svete Vieden top 1.

čítať viac »

Rakúsko

 


Copyright © 2013-2016 http://pracarakusko.eu