Registrácia už je možná aj v Mobilnej verzii

BRIGÁDY a  PRÁCE

 

Pre Slovákov stále veľmi atraktívne Najmä VIEDEŇ a okolie.

 

Lukratívne zárobky, sociálne zabezpečenie, dobré pracovné podmienky, geografická blízkosť ...
Zrejme ste však už zistili, že nájsť prácu  podľa Vašich kritérií, možností a schopností, nie je práve jednoduché.


Overujeme či je práca voľná, legálna bez sprostredkovateľských poplatkov atd.


Ponuky od: Októbra 2016. Každý týžden nové pracovné miesta.

Ponuky sú bez sprostredkovateľských poplatkov!

 

Pre ponuky sa registrujte

 

Pozor! emailová pošta (ponuky práce) Vám možu chodiť aj do spamu.

 

Ponuky prác:

 

Zbery po celý rok Minimálna mzda v Burgenlande € 7,29 Hrubý / za hodinu (pred zrážkami) Jedná sa o € 6.23 net / za hodinu (po Odpočítaní všetkých daní a príspevkov) • Minimálna mzda za týždeň € 249,37 • minimálna mzda mesačne € 1,079.76 (bez nadčasov) máte výplatnú pásku. Pracovná doba 40h týždenne, sviatky priplatok. Nočné dvojitý priplatok. Strava raňajky, obed, večera a 2 nápoje. Dalej: zahrnuté • uzamykateľná skrinka • Umývacie zariadenie s čistou, tečúca voda • oddelené WC chladnička sušenie a pranie bielizne.
Hľadám zodpovednú spoľahlivú au pair vo Viedni,práca skombinovaná s upratovaním lokálu 3x/do týždňa na 1-2 h. Postačujú základy nemčiny, je možnosť sa v nej u nás zdokonalit. Poskytujeme samostatnú izbu so sprchou a toaletou, možnosť varenia, 1x strava v našej reštaurácii, plat od 1000€ podľa hodín.
Hľadáme rozvozcu do Mistelbachu.53km od hranic. Týždeň sa robí, týždeň voľno. Vodičský B. Dobré finančné ohodnotenie.
Upratovanie Firmy vo Viedni podla dohody, na 3-4 hodiny, 14 €/Hod. Najlepsie piatok alebo podla dohody.Nástup koncom Septembra.
Tower Hotel**** je najvyšsí hotel v Burgenland a nachádza sa len 30 min. od Bratislavy. • Upratovanie hosťovských izieb • Čistenie vstupnej haly. ponúkame mesačnú mzdu vo výške € 1059 (na základe zmluvných podmienok pre 30h/ týžden) v predpokladanej výške (13, 14 plat ). Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1).
Hľadáme samostatného a zodpovedného zamestnanca, šoféra s vodičským preukazom skupiny C-C1 (Šoférovanie s Mercedes Sprinter, Iveco daily a moznost na šoférovanie vozidlami nad 7,5t do budúcnosti ) ktorý bude zodpovedný za: Zásobovanie zákazníkov vo Viedni-Preberanie tovaru od dodávateľov. Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1).
Skladník Typ úväzku: plný úväzok. Pre nášho klienta hľadáme kolegu/kolegyňu s oprávnením riadiť vysokozdvižný vozík. Vodičský preukaz B je výhodou. Od druhého mesiaca 1.962,03 brutto/mes. 2-smenná prevádzka. Tešíme sa na váš životopis a akt.foto a znalosti. Výkon práce:Región: Burgenland (Burgendland) Miesto: Oberpullendorf Nástup:ihneď. Ponúkaný plat: 10,40 € / hod. Požiadavky na jazyk: Nemecký jazyk.
Hľadáme čašníka/čašníčku na výpomoc v obsluhe počas víkendov a sviatkov. Podmienkou je znalosť AJ a NJ. Prax a skúsenostii s kasou a účtovaním.Reštaurácia sa nachádza v prvom Bezirku vo Viedni.
Hladame vodicov C+E na rozvoz potravin do siete supermarketov. Pracovisko nedaleko Viedne, prihlasenie v Rakusku, vyhodne pracovne a platove podmienky.
Hľadá sa opatrovateľka,ktorá bez problémov komunikuje po nemecky,vie dobre variť a mohla by robiť spoločníčku mobilnej 96 ročnej pani vo Wiedni(22.bez.).Plat: 60€/Tag+ SVA 150€+ 50€ cesta
Genusswirt dom sa nachádza vo vinárskej oblasti Carnuntum, čo je Bittermann - Vinarium Göttlesbrunn.Hľadáme pre posilnenie nášho tímu Pomocnú silu do kuchyne. Otvaracia doba 16:00 do 22:00, (Pondelok a utorok sú dni voľna) Minimálna mzda na pozíciu 1,400.00 EUR
Chyžná Vorranging upratovanie zahradného domu. Na plný úväzok pozície s rámom pracovného času 07:00 do 17:00,- A2 Používateľ základov jazyka. Poznámka ku mzde: Minimálna mzda na pozíciu izba (e) v množstve, ktoré 1,700.00 EUR
Prijmeme monterov vzduchotechniky na práce v Rakúsku-iba Viedeň a blízke okolie...Nástup možný ihneď,plat cca 1300-1600 eur v čistom.
Hľadáme ľudí na prácu do Rakúska . Jedná sa o betonovanie, šalovanie a pomocné práce v oblasti stavebníctva. Dlhodobá práca s nástupom možným ihned. -hod. mzda + diety + prispevok na ubytovanie.
Predavač /-ka na pravidelný sobotňajší predaj, 10,- € /hod. Miesto: Viedeň Nástup: ihneď Pracovná doba: soboty Ponúkaný plat: 415,72 € / mes. Požiadavky na jazyk: Nemecký jazyk Kontakt: Lidl Österreich,.
Prípravné práce a pomoc v kuchyni Mesto: Vieden. Umývanie bielej a čiernej riadu Prevádzka umývačky Rôzne čistiace, Triedenie a likvidácia odpadov. Plat 1.420€/meiac. Nemecká jazykové znalosti, aby mohol porozumieť pracovné pokyny.
Ponúkam miesto pre zdravotnú sestru – opatrovanie. Dvojtýždenné turnusy Vieden. 65 EUR/deň + SWA + cestovné. Komunikatívna nemčina nutná.
Strojárska firma v Rakúsku hľadá na kovoobrábacie stroje skusených pracovníkov. Skusenosti na CNC Strojoch. Plat 15€/h
Príjmeme na práce v Rakúsku skúsených murárov Práca: obvodové múry a priečky. Auto výhodou! Platové podmienky: 8-10 EUR/hod.(netto).
Práca na Rakúsku zmluvu s ubytovaním pre skúsené partie fasadnikov aj jednotlivcov na dlhodobú prácu. Plat dohodou.
Ponuka práce v Rakúsku pre zvaračov s certifikátom 141.Ubytovanie hradené, plat: 15€/h.
Hľadáme kuchára/ku do reštaurácie in Gföhl (krems an der Donau) V pripade nevyučeného nutná prax. Možnosť ubytovania. Práca na plný úväzok. Pracovná doba a mzda podľa dohody.
Upratovačka práca: brigádne : 20 hod./týž. - 781,13 € alebo práca: 30 hod./týž. – pon-nedeľa - aj cez sviatky - 1171,70 € Miesto: Viedeň, Nástup: ihneď, Ponúkaný plat: 1 171,00 € /Požiadavky na jazyk: Anglický jazyk - len základ Nemecký jazyk
Základné natieračské a maliarske práce- odstraňovanie starého náteru- stierkovanie - špeciálnym náterom- špachtlovanie. - je možnosť zamestnať sa aj na rakúsku zmluvu (po odskúšaní)- ubytovanie zabezpečené a firmou hradené- dlhodobá spolupráca Vieden a okolie. Plat: od 1.200€
Prijmeme do TPP dlaždiča-obkladača. Práca v Rakúsku. Všetko poctivo zaregistrované + platené. Nocľah zabezpečený bezplatne. 12 eur/hodina - po čase zvýšenie
Hľadáme robotníkov so živnosťou alebo na dohodu pre stavebné práce v Rakúsku. Lokalita : Vorarlberg, s ubytovaním. Plat : 9 €/h Termín nástupu : Ihneď.
ponúkam prácu pre pár na pracovnú pozíciu pomoc v kuchyni a Chyžná. Veľmi dobre platové ohodnotenie, sama som tam pracovala. Šéfka potrebuje spoľahlivých pracovníkov. Práca sa nachádza v Salzrburgland - Scheffau am Wilden Kaiser, Pension. Nástup by bol v máji.
Ponúkame prácu na pozícií armovač - armovacie práce na území SR, Rakúska a Nemecka
Príjmeme do hlavného pracovného pomeru žeriavnika na vežový žeriav. Výkon práce: Rakúsko - Viedeň a okolie.Podmienky: nemčina na základnej úrovni, prax min. 4 roky. Nástup možný ihneď. Veľmi dobré finančne platené.
Práca pre Klampairov, Klampiarenske práce, pokrývanie striech, všetko čo súvisi s prácou na streche. Nemecký jazyk – základy, Netto: od 900€ + 13 a 14 plat.Plat zahrňa cestovanie
Ponuka práce na poziciu Inštalatér- voda, plyn, kúrenie, prax nutná. Nástup možný ihned. Dalšie informácie vám poskytne zamestnavatel, dohovorite sa aj slovensky.
Kuchár Typ úväzku: plný úväzok popis práce: 40 hod./5-dňový týždeň Po-Pia od 6:00 do 14:30 hod. Výkon práce: Región: Viedeň(Wien) Miesto: Viede Nástup: ihneď Ponúkaný plat: 1 600,00 € / Požiadavky na jazyk: Nemecký jazyk
Práca pre dvoch zámočníkov a zvaračov zvlašť 135.Práca všetkeho druhu. len spolahlivých.plat 14-18 € hod. Vieden s ubytovaním.
Pracovníkov: zámočníci, mechanici. Blízko hraníc Neusiedl am See. Náplň práce: Výstavba, údržba a opravy veterných turbín. Fyzická zdatnosť a strach z výšok, učnovský list, nemčina. PONÚKAME: Dlhodobé zamestnanie v podniku známa po celom svete Vzdelávania a odbornej prípravy príležitosti. Ponúkame hrubú mesačnú mzdu od 2050,65 EUR (167 hod.)
Hľadáme elektrikárov na práce v Rakúsku. Živnostníkov aj na pracovny pomer. Miesto: Viedeň. Možný nastup: ihned. Na hodinu 10€. Možnosť zabezpečiť ubytovanie.
Zamestnanie pre tesárov. Práca vo Wien. Treba nové strechy spraviť. Vlastné zakladé naradie musí mať každí! / kladivo, motorová píla /Ubytovanie zabezpečené. Plat 8 € / h čistom. Zálohy dávame.
Hľadáme železiarov,viazačov na prácu vo Viedni a okolí na priami pracovný pomer, a celoročnú prácu v príjemnom kolektíve. Znalosť jazyka sa nevyžadujeme.Prax a znalosti v odbore nutné.mzda vyplácana každé dva týždne.ponúkaný plat od 8-10€ v čistom
prijímame jednotlivcov,partie možnosť aj spolupráce s firmou. Nástup možný ihneď.
Práca pre pracovníkov s vlastným autom na montáž sadrokartonu v Rakúsku ,je potrebná prax v obore.Nj. nie je potrebný.  Slovenský kolektív.Ubytovanie je zabezpečené ,plat 1700€.

 

 

Aktuality

24.02.2016

Vieden top mesto na svete

Mestá s najlepšou kvalitou života na svete Vieden top 1.

čítať viac »

Rakúsko

 


Copyright © 2013-2016 http://pracarakusko.eu